ZAHRADNÍ MINIGOLF

ZAHRADNÍ MINIGOLF

Je určen pro všechny kdo chtějí mít své vlastní minigolfové hřiště jako zábavný sportovní doplněk své zahrady, chalupy či pensionu. 
Zahradní minigolf nabízí jednoduché řešení, kdy na jedné dráze díky jednoduché modifikaci překážek lze nastavit až 15 různých způsobů hry.
Takovéto řešení přináší jak ůsporu prostoru pro instalací tak i úsporu pořizovacích nákadů.
Minigolfové překážky se volně pokládají na dráhu.

Nabízíme dráhy s hracími povrchy z umělého golfového travního koberce nebo cementovláknitých desek, které lze instalovat v exteriéru i v interiéru.
K drahám dodáváme také kvalitní minigolfové vybavení, hole a míče.
Zajišťujeme dopravu a montáž drah.
Nabízíme individuální možnosti řešení minigolfových drah, úpravu rozměrů, různá barevná provedení včetně loga a podobně.

ZAHRADNÍ MINIGOLF - ROZMĚRY:

Základní dráhu dodáváme ve třech základních velikostech:

  • délka 2,5m., 3,3m., 4,5m.
  • šířka 0,6m.
  • průměr cílového kruhu 1m.

ZAHRADNÍ MINIGOLF - PROSTOR A TERÉN:

Dráhu lze instalovat na zpevněný povrch (dlažba, beton,...) tak i nezpevněný (trávník, štěrk,...) v tomto případě je nutné vybudovat jednoduchý základ v podobě betových dlaždic, kostek v místech nivelačních šroubů. Doporučujeme hřiště instalovat na zpevněném povrchu.
Doporučená plocha pro výstavbu  je cca. 24 metrů čtverečních.

ZAHRADNÍ MINIGOLF - MATERIÁLY:

  • Konstrukce rámu drah je vyrobena z masivního ocelového profilu L a vyztužena ocelovými příčníky profilu T. Konstrukce rámu je žárově zinkována nebo opatřena ochranným nátěrem.
  • Hrací povrch je tvořen 15mm. silnými bezazbestovými cementovláknitými deskami Eterboard, belgické výroby nebo umělým travním kobercem přilepeným k vodě odolné překližce
  • Překážky jsou kovové.
  • Dráhy jsou vybaveny nivelačním zařízením pro snadné vyrovnaní. 

Přeztože je při hře na tyto dráhy zakázáno vstupovat , jsou konstruovány tak, aby unesly váhu dospělého člověka, aby v případě vstupu na dráhu nedošlo k jejímu poškození.   

Minigolfové dráhy a překážky jsou vyrobeny v ČR.

CZECH MINIGOLF s.r.o.
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!